نتایج جستجو برای عبارت :

فروشنده و میلیونر

خریدار:آقا ما برای خرید مبل اومدیم.چی دارین؟
فروشنده:آقا یه مبل خارجی دارم عالی.
خریدار:برای کدوم کشوره؟
فروشنده :آقا آلمانیه اصله 
خریدار:اون وقت قیمتش؟
فروشنده:قابل شمارو نداره.سی ملیون
خریدار گرون نیست؟!؟!
فروشنده:آقا خارجیه ببر ضرر نمی کنی.
خریدار:ایرونی چی داری؟
فروشنده :ایرونی چیه بابا اصلا به درد نمی خوره!!!
خریدار:پس همون اآلمانی رو با تخفیف حساب کنید.
واینگونه می شود که کارگری از کار بیکار،خانواده ای بی پول،اقتصاد ی ضعیف می شود و در
مراحل انجام یک فروش موفق
فروش به زبان ساده، مبادله اطلاعات بین فروشنده و خریدار است. یک فروشنده خلاق و ماهر کسی است که به بهترین نحو بتواند اطلاعات مربوط به نیاز مشتری را کسب کند و سپس اطلاعات مربوط به محصول خود را در اختیار وی قرار دهد. به بیان دیگر فروشنده نخست نیازهای خریدار را شناسایی و تجزیه‌و‌تحلیل می‌کند، سپس خصوصیات و مزایای استفاده از محصول را به اطلاع خریدار می‌رساند، به سوال‌ها و انتقادهای وی پاسخ می‌‌دهد و در نهایت قرارداد
می‌گویند روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی را آوردند که یک پا داشت  .فروشنده برای فروشش قیمت زیاد می‌خواست.سلطان محمود حکمت قیمت زیاد کبک  را جویا شد.فروشنده گفت: «وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک‌ها، این کبک را نزدیک دام‌ها رها می‌کنم. آواز خوش سر می‌دهد و کبک‌های دیگر به سراغش می‌آیند و در این وقت در دام گرفتار می‌شوند.هر بار که کبک را برای شکار ببریم، حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شوند.»
سلطان محمود امر به خریدن کرد و خواستار کبک ش
پدر:آقا زیگزاگ 2 رو بریزین تو فلش لطفا
فروشنده:زیگزاگ!؟زیگزاگ 1 هم نیومده چه برسه 2!!!!
پدر:نه !چرا اومده! دخترم بهم گفت!گفت اتفاقا شما سی دیشو دارین چون خیلی بروزِ اینجا
فروشنده: شرمنده دیگه اینو نداریم
یه خانم وسط جمع با صدای آروم : آقا فکر کنم تگزاسو میگه
فروشنده: آقا تگزاسو میگی؟
پدر:والا من نمیدونم دخترم یه چیزی گفت منم اومدم بگیرم
وبعد فضا در هوا بود:)))))))))
خب بابا چی کار دارین به این بنده خداهاااااا!بچه ها خودتون پاشین برین بخرین دیگه!الان چن
بیت کوین یک دارایی دیجیتالی است. خرید بیت کوین از سایت‌های فروشنده بیت کوین و یا به‌طور مستقیم از طریق افراد دیگر انجام می‌پذیرد . شما می توانید با روش‌های مختلفی مانند کارت‌های اعتباری، حساب‌های اینترنتی و یا حتی با سایر ارزهای دیجیتال، از سایت‌ها یا افراد حقیقی، بیت کوین خریداری نمایید.برای خرید بیت کوین باید مراحل زیر را انجام دهید:۱- نصب کیف پول بیت کوین (مانند coinomi)۲- پیدا کردن فروشنده معتبر بیت کوین۳- انتقال پول به فروشنده و دادن آ
بیت کوین یک دارایی دیجیتالی است. خرید بیت کوین از سایت‌های فروشنده بیت کوین و یا به‌طور مستقیم از طریق افراد دیگر انجام می‌پذیرد . شما می توانید با روش‌های مختلفی مانند کارت‌های اعتباری، حساب‌های اینترنتی و یا حتی با سایر ارزهای دیجیتال، از سایت‌ها یا افراد حقیقی، بیت کوین خریداری نمایید.برای خرید بیت کوین باید مراحل زیر را انجام دهید:۱- نصب کیف پول بیت کوین (مانند coinomi)۲- پیدا کردن فروشنده معتبر بیت کوین۳- انتقال پول به فروشنده و دادن آ
تبدل سببحالتی است که اگر خریدار در بیع که برای فروشنده حق فسخ یا اصطلاحا  خیار شرط وجود دارد و خریدار در این مدت مال را به دیگری بفروشد  اگر فروشنده از حق فسخ خود استفاده کند و‌معامله را فسخ کند چون  تبدل سبب صورت گرفته ، مال در حکم تلف محسوب می گردد و فروشنده فقط می تواند قیمت یا مثل آنرا مطالبه کند و حق رجوع و‌مراجعه به اصل مال را ندارد و آن‌مال را تلف شده فرض میکنندالبته این قاعده در عقود دیگر نیز کار برد دارد برای مثال در عقد هبه اگر متهب
آهن صنعتی
فروش ، خرید و قیمت انواع تیر آهن های صنعتی و ساختمانی ، تیر آهن سبک ، تیر آهن سنگین ، تیر آهن ذوبی ، تیر آهن وارداتی صنعتی ، تیر آهن داخلی ، تیر آهن وارداتی ، تامین تیر آهن ، خریدار و فروشنده
فروشنده تیر آهن های صنعتی سایز بالا ، سبک و سنگین
فروشنده تیر آهن های ساختمانی داخلی سبک
فروش تیر آهن های ذوب آهن آصفهان ( ذوبی )
فروش انواع تیر آهن های متفرقه داخلی ارزان قیمت
فروش تیر آهن های ترک
فروش تیر آهن های کره ای
فروش تیر آهن های اهواز ،
در غرفه سازی نمایشگاه نکات کلیدی وجود دارد که رعایت این نکات هم به سود فروشنده است و هم خریدار و فروشندگانی که بیشتر به چنین نکاتی اهمیت می دهند، مشتری بیشتری را خواهند داشت.
غرفه سازی نمایشگاه:در نمایشگاه جهت ایجاد نظم و تمرکز بر روی فعالیت ها و افزایش رضایت مندی مشتریان غرفه سازی انجام می شود، این غرفه سازی هم به نفع مشتری و هم فروشنده است.در غرفه سازی باید مکانی جهت تبادل نظر بین مشتری و فروشنده و همچنین میزهایی جهت قرار دادن بروشورهای مر
خرید اینترنتی                                                                                                                                                       اول از همه باید بدونیم که فروشنده در حوضه فروش اون محصول معروف هست یا خیر،سپس بعد از متمعن بودن از کار ایشون میتوان اعتماد نود درصدی کرد.                                                                                                                                                                                                         
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم و باخیال راحت منتظر شدم تا کارت بکشه ، ولى در کمال تعجب ، دستگاه پیام داد :"موجودى کافى نمیباشد ! "امکان نداشت ، خودم میدونستم  که اقلا سه برابر مبلغى که خرید کردم در کارتم پول دارم، با بیحوصلگى از فروشنده خواستم که دوباره کارت بکشه و این بار پیام آمد:"رمز نامعتبر است"این بار فروشنده با بیحوصلگى گفت:آقا لطفا نقداً پرداخت کنید ، پول نقد همراهتون هست؟....فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلتون گذاشتین کلاً سوخته
در راه بر
فروشنده گیاهانِ‎زینتی
اطلاعات مربوط به محل مدنظر شما برای نگهداری گیاهان خریداری‎شده را ندارد.
بنابراین در صورت عدم داشتن آگاهی‎های کافی در مورد گیاهان‎زینتی، شرایطی از نور،
دما و رطوبت و ... محل را به فروشنده بدهید تا گزینه‎های مناسب را به شما معرفی نمایند.

فروشنده گیاهانِ‎ زینتی اطلاعات مربوط به محل مدنظر شما برای نگهداری گیاهان خریداری‎ شده را ندارد. بنابراین در صورت عدم داشتن آگاهی ‎های کافی در مورد گیاهان‎ زینتی، شرایطی از نور، دما و رطوبت و ... محل را به فروشنده بدهید تا گزینه‎ های مناسب را به شما معرفی نمایند.
فروش عسل طبیعی در ایران
عسلی که به صورت طبیعی به فروش می رسد. یکی از روشهای فروش عسل در کرج یا فروش عسل در تهران از طریق بازاریابی مستقیم می باشد. 
بازاریابی مستقیم بعنی اینکه عسل طبیعی را به صورت حضوری در جلوی درب شرکت ها یا مغازه ها یا فروشگاه ها یا ادارات مرتبط یا داروخانه یا عطاری ها به کار بازاریابی مشغول شوید.
از  آنجایی که فروشنده عسل طبیعی باید به کار خود تسلط داشته باشد و یک مقدار در مورد بیماری ها و طب سنتی و اسلامی اطلاعات کافی داشت
 مَتَل آموزنده سلطان محمود و کبک لَنگ 

میگن روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی آوردن که لنگ بود.
فروشنده برای فروشش زر و زیوری زیاد درخواست می‌کرد.
سلطان حکمت قیمت زیاد کبک لنگ رو جویا شد
فروشنده گفت وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک ها ، این کبک را نزدیک دام ها رها می‌کنیم.
آوازی خوش سر می‌دهد و کبک های دیگر به سراغش می‌آیند و در این حین در دام گرفتار می‌شوند.
هر بار که کبک را برای شکار ببریم حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شو
برای تولد دوستم دنبال هدیه می‌گشتم.به ویترین یک جواهر فروشی در نیوزیلند رسیدم که چشمم به یک گردنبند مروارید افتاد.در بین تمام گردنبندهای صد دلاری داخل ویترین فقط این گردنبد برچسب ده دلاری داشت. وارد مغازه شدم. گردنبند را درخواست کردم.فروشنده بارکد را اسکن کرد.دیدم قیمت صد دلار روی صفحه کارت‌خوان ظاهر شد.
به فروشنده گفتم: فکر کنم اشتباه شده چون برچسب ده دلاری کنار این گردنبند بود.

ادامه مطلب

متدهای بازاریابی جدید چیست؟
متدهای بازاریابی جدید در واقع همان متدهای قدیمی است که برطبق خواست، نیاز و فرهنگ جوامع تغییر کرده و به اصطلاح بروزرسانی شده است. در واقع این متدها همان تجربیاتی است که یک بازاریاب در حین بازاریابی به دست می آورد.
یک بازاریاب در هیچ مدرسه یا دانشگاهی نمی تواند این متدهای بازاریابی را بطور کامل بیاموزد و این خود فرد است که طی آزمون خطا و اشتباه در می یابد، بهترین نوع بازاریابی که با شغل و حرفه وی مناسبت دارد،
چشم هام بین رنگ ها دو دو میکرد. روی بعضی شون مکث می کردم و تصور می کردم طرح بافتم با این رنگ چجوری میشه؟ به خانم فروشنده گفتم چقدر رنگ... کار مارو سخت کردین حسابی. سرش شلوغ بود، ولی باحوصله و مهربون. خودشو انداخت وسط رویای من:
-چی میخوای ببافی؟
+پتو، پتوی نوزاد
لبخند نشست روی لبش و پرسید: دختره یا پسر؟
مکث کردم...به چشم های زیبای دختر فروشنده خیره شدم، دنیا در اون مغازه شلوغ و پر سر و صدا، لحظه ای ساکن شد، صداها محو شدن، نه چیزی می دیدم، نه چیزی می ش
هفته قبل برا یه دوره آموزشی به هلند رفته بودم یه روز براخرید لب تاب به بازارشهرٱمستردام پایتخت هلند رفتم به اولین مغازه فروش وسایل صوتی تصویری که رسیدم لب تاب موردنظرم رو قیمت کردم فروشنده گفت قیمتش ۶۹۵یورو است.
خداحافظی کردم وبه مغازه بعدی رفتم وقیمت همان لب تاب راپرسیدم گفتند ۶۹۵یورو نخریدم وبه هوای قیمت پایینتر به مغازه سوم وچهارم وبالاخره پنجمین مغازه رفتم ولی هرپنج فروشنده گفته بودند۶۹۵یورو..
فروشنده پنجم که ایرانی تباربود متوجه ش
سی پی استور یک فروشگاه آنلاین مبتنی بر چندفروشندگی برای فروش محصولات دانلودی است که محصولات در دسته های گوناگون توسط فروشندگان حقیقی و در چارچوب قوانین سی پی استور عرضه می شوند.
مراحل فروشنده شدن در سی پی استور :
ثبت نام در سی پی استور
تایید حساب کاربری
ثبت محصول
انتشار محصول
تجربه یک فروش موفق
تسویه حساب منظم
یکی دو سال پیش یه سری نوزادی از یه تولیدی خریده بودیم. یه تجربه ی بازاری هم عرض کنم که بعضی وقتا که می ری مغازه، فروشنده یه فاکتور خرید نشونت می ده و می گه فلانی نگاه کن، این جنسی که تو داری به این قیمت می خری من اصلا سودی روش نکشیدم این هم فاکتورش. تو هم فاکتور رو می بینی و خوش خوشینات می شه و امّا غافل از این که بعضی از تولیدی ها با هماهنگی فروشنده قیمت ها رو بیشتر می زنن امّا توی دفتر معین یا نرم افزارشون، تخفیف قائل می شن که کلّی از اون قیمت کم
می فروشند، با ترازویی  که لحظه را اندازه می گیرد.دوره گردهایی در کوچه داد می زنند و آرامش همسایه ها را می گیرند که آرامش بفروشند.
کسی را از خواب زمستانی بیدار می کنند که آرامش، سالهاست ترکش کرده است، فروشنده فریاد می زند: حقیقت می فروشم، رازهای کهنه می خرم! بشتابید، راستی می فروشم، اکراه ناگفته ها را می خرم!
لبخند می فروشم، بیایید توانایی درک آدم می فروشم.
هنوز عابران عبوس از کنارش می گذرند و او با لبخد از یکی می پرسد: چیزی نمی خری؟ به تو رایگا
سلام25 سالمه. دخترم . سعی میکنم حد خودم رو تو دانشگاه، بازار، پیش استاد و مردم نگه دارم. چند روز پیش بازار رفته بودم با دوستان. اون ها خیلی با فروشنده گرم گرفتن تا تخفیف گرفتن. از طرفی من ساکت بودم بدم می اومد با فروشنده حرف بزنم چون آدم جالبی نبود و فکر میکردم با گرم گرفتن به همسر آینده م خیانت کردم. این باعث شد به این پی ببرم که خیلیم بی زبونم و نمیتونم با یه آقا مثل استاد یا فروشنده در حد تعادل رفتار کنم. اتفاقات دیگه هم بوده. من مثلا یا با طرف خی
کارت بانکیم رو به فروشنده دادم و با خیال راحت منتظر شدم تا کارت بکشه، ولى در کمال تعجب، دستگاه پیام داد:
"موجودى کافى نمیباشد! " 
امکان نداشت، خودم می دونستم که اقلا سه برابر مبلغى که خرید کردم در کارتم پول دارم.
با بیحوصلگى از فروشنده خواستم که دوباره کارت بکشه و این بار پیام آمد:
"رمز نامعتبر است".
این بار فروشنده با بی‌حوصلگى گفت:
آقا لطفا نقداً پرداخت کنید، پول نقد همراهتون هست؟
فکر کنم کارتتون رو پیش موبایلتون گذاشتین کلاً سوخته...
در راه ب
برای خرید شلنگ یکبار مصرف قلیان با پایین ترین قیمت و همکاری بلند مدت با فروشنده این شلنگ ها نیاز است محصول مورد نظر فروشنده را مورد بررسی قرار دهید.
کیفیت کالا ، نوع مواد اولیه بکار رفته ، تنوع محصولات ، بهداشتی بودن ، واشر بهداشتی جهت آب بندی روی انواع و سهولت در نصب از مواردی است که باید در هنگام خرید شلنگ یکبار مصرف توجه داشته باشید.
شرکت نی پلاس با طیف زیادی از شلنگ های یکبار مصرف قلیان تمامی نیاز های سفره خانه ها و دیگر مراکزی که سرویس قل
در هنگام خرید خودروی دست دوم نکات بسیار مهمی وجود دارد که به صورت خلاصه به ۱۲ مورد از مهم ترین آنها اشاره می کنیم:
۱ بررسی کنید که خودرو مشکل سند نداشته باشد و سند به نام فروشنده باشدوتمام اسناد مالکیت خودرو را به کمک فردی متخصص بررسی کنید.
۲ قولنامه خرید به صورت بنگاهی تنظیم شود و در غیر اینصورت، سه نفر شاهد قولنامه را امضاء نمایند.
۳ در قولنامه صراحتا مشخص کنید که عوارض و مالیات‌ها را فروشنده پرداخت خواهد نمود.
۴ پرداخت تمامی جرائم و خلافی
شرکت تولید کننده کفشی در شیکاگو در نظر می گیرد که کفش هایش را در یکی از
جزایر که انسان هایی در آن زندگی می کردند،به فروش برساند.
ابتدا یک فروشنده
را به آن جزیره می فرستد،فروشنده به محض پیاده شدن می بیند که بومیان
جزیره همه بدون کفش هستند،بلافاصله با مدیر فروش شرکت تماس می گیرد ومی
گوید من فردا برمیگردم چون اینجا همه پابرهنه هستند ونیازی به کفش
ندارند.
چند ماه بعد،شرکت فرد دیگری را به آن جزیره می فرستد.فروشنده دوم
همین که می بیند جمله بومی
پروژه آماده مهندسی نرم افزار مدیریت فروشگاه خرازی
نرم افزار فروشگاه خرازیبا توجه به اینکه فروشگاه های خرازی از شغل های سنتی ایرانی به حساب می آید و همچنان به صورت سنتی اداره می شود ، کمتر کسی به سمت مکانیزه کردن این شغل رفته است بدین منظور هدف از این نرم افزار مدیریت  جامع به اجناس خرازی به صورت نرم افزاری و خارج شدن از سیستم سنتی می باشد.سیستم از 3 بخش که شامل: انباردار،کاربر(فروشنده)ومدیریت تشکیل شده است که اجناس وارده ابتدا در انبار نگه د
با سلام خدمت کاربران وبلاگ 
در این نوشته قصد دارم به شما بهترین فروشگاه فروش لپ تاپ استوک در کشور را معرفی کنم٬ استوک لند به مدت ۱ دهه است که فعالیت خود را در زمینه فروش لپ تاپ استوک در کشور آغاز کرده است و تا امروز تواسته بهترین کالا های استوک را با بالا ترین درجه کیفیت به ارائه مشتریان عزیزان قرار دهد و در کنار هر محصول گارانتی ۲ ماهه رایگان تقدیم مشتریان عزیز کند استوک لند مانند دیگر فروشنده گان استوک نبوده و هموراه به فکر مشتریان بوده است
صبح قهوه ام تمام شد. غروب حین برگشتن از محل کار، دیدم حال و حوصله رفتن تا پل کالج و خرید قهوه از قهوه ست را ندارم. سر خر را کج کردم سمت چهارراه استانبول و قهوه ریو...گرچه خوب می دانم از لحاظ کیفیت قهوه، قهوه ست، یک سر و گردن بالاتر است...اما بسوزد پدر تنبلی!به سیاق همیشه، ۱۰۰ گرم روبوستای آسیاب شده سفارش دادم. خانم فروشنده اول دانه های آسیاب نشده قهوه را در پاکتی که تصویرش را می بینید ریخت و وزن کرد. با اضافه کردن چند دانه قهوه، عدد ترازوی دیجیتال
فروشنده پر فروش ترین

حالا «فروشنده» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شده‌است . هفتمین فیلم اصغر فرهادی که زوج به‌شدت دوست داستنی این ایام , شهاب حسینی و نوا علیدوستی , بازیگران اصلی آن می باشند . فیلم در فستیوال کن با موفقیتی کم‌سابقه مواجه شد و جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر مرد را به‌دست‌آورد . اولین فیلم فارسی‌زبان فرهادی که در هیچ فستیوال داخلی کمپانی نکرده و تعداد ایرانی‌هایی که آن را گذشته از اکرانش د
اعتبار سنجی شرکت های خارجی (چینی،هندی، اروپائی،آلمانی،هلندی،ایتالیایی و ....)

در مورد اعتبار سنجی شرکت های خارجی روش ها و بررسی ها مختلف و زیاد بوده و هرکدام ریسک و میزان خطای خاص خود را دارد ، و مهمتر اینکه این روشها بستگی زیادی به این دارد که شما از چه کشوری قصد خرید دارید ؟( مثلا روش اعتبار سنجی یک شرکت در چین با شرکت دیگر در فرانسه متفاوت هست ) و دومین پارامتر مربوط میوشد به مبلغ خرید شما و میزان پیش پرداختی که فروشنده درخواست کرده نسبت به
رفتم فروشگاه مورد علاقه که ساعت مورد علاقمو بخرم!پامو گذاشتم تو که دیدم یه سوسک اونم چه سایز وحشتناکی!!!!داره خرامان خرامان میره گوشه میز فروشنده!و من قدم بعدی رو به بیرون گذاشتم!خب بابا می ترسیدم برم داخل و اون بیاد بیرون و من جیغ بکشم و بزنم بیرون و از دید عُموم برای بنده خدا فروشنده بد شه:|راستش از جایی ترسیدم که دیگم ندیدمش!سوسکه رو میگم،وقتی دیدم هیچ خبری ازش نیست دیگه نتونستم برم داخل!هرآن منتظر بودم از یه قسمتی بیاد بیرون و من نمی تونستم
برخی از ویژگی های دستگاه حکاکی لیزری و برش لیزری EZ -
T1390S کریستال ساین :فروش دستگاه حرفه ای لیزر برش و حکاکی با شرایط ویژه،
میز اسانسوری متحرک با قابلیت دریافت ورق از چهار طرف میز Auto level،
قطعات سفارش اروپا با بالاترین استانداردهای جهانی، با قابلیت باز شدن
ابتدا و انتهای دستگاه برای برخورداری طول بی نهایت از جلو و چپ و راست،
کیفیت و دقت فوق العاده در حکاکی برش و سوراخ کاری و برش های پیچیده است
آدرس : اصفهان. شیخ صدوق شمالی جنب پل هوائی شیخ صدو
یک دسته از مو هایم را در دستم گرفته و تا زیر چانه‌ام می‌کشم.تقریبا ده ماهی می‌شود که کوتاه‌شان نکرده‌ام.هنوز اما به حد کافی،بلند نشده‌اند.کش مویی را که پارسال تابستان خریده بودم،از بالای کتابخانه ‌برمی‌دارم.همراه با رفیقم،با چه خجالتی رفتم روبروی یک فروشگاهی که خرت و پرت های زنانه می‌فروخت!از همین هایی که تلِ سر و لاک ناخون و این جور چیز ها دارند.من که نتوانستم درخواستم را به خانم فروشنده بگویم!رفیقم که دلیل این خجالتم را نمی‌فهمید،ج
شاخص کل بورس تهران امروز با رشد 785 واحدی در رقم 302176 واحد در حالی به کار خود پایان داد که شاخص هموزن افت 1668 واحدی داشت! فشار فروش  و هیجانات منفی، از نیمه دوم  بازار  و البته با خریدهای صندوق توسعه بازار رفته رفته کمتر شد اما در نظر داشته باشیم هنوز هم فروشنده های بالقوه ای در نمادها وجود دارند که با توجه به افت قیمت حاضر به فروش سهام خود در قیمتهای فعلی نیستند اما ممکن است چند روز آینده و با رشد چند درصدی قیمت در نمادها در سمت فروشنده قرار بگیر

ملانصرالدین برای خرید پاپوش نو راهی شهر شد. در راسته ی کفش فروشان انواع مختلفی از کفش ها وجود داشت که او می توانست هر کدام را که می خواهد انتخاب کند. فروشنده حتی چند جفت هم از انبار آورد تا ملا آزادی بیشتری برای تهیه کفش دلخواهش داشته باشد. ملا یکی یکی کفش ها را امتحان کرد، اما هیچ کدام را باب میلش نیافت. هر کدام را که می پوشید ایرادی بر آن وارد می کرد. بیش از ده جفت کفش دور و بر ملا چیده شده بود و فروشنده با صبر و حوصله ی هر چه تمام به کار خود ا
تفاوت مبایعه نامه و قولنامه چیست؟
یکی از رایج ترین سوال هایی که در رابطه با معامله ملک پرسیده می شود تفاوت بین قول نامه و مبایعه نامه است. در جواب این سوال اولین چیزی که باید با آن آگاهی داشته باشید این است که قول نامه اسمی بوده که چند وقتی می باشد به مبایعه نامه تغییر داده شده است. عنوان جدید یک نام حقوقی برشمرده می شود. از این رو قول نام هیچگونه بار حقوقی را با خود به همراه ندارد. این بدان معناست که اگر بین دو طرف قرارداد بحث هایی پیش آید، به گ
خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع 

خریدار فیش حج تمتع و عمره با بالاترین قیمت 
خرید و فروش فیش حج بانک ملی و بانک ملت
09193800047، 09109060648

قیمت فیش حج تمتع سال 85، قیمت فیش حج تمتع سال 86، سایت خرید و فروش فیش حج
خرید فیش حج تمتع 98، خرید و فروش فیش حج در تهران، خرید و فروش فیش حج در مشهد
فیش حج تمتع سال 99، قیمت فیش حج عمره بانک ملی، قیمت فیش حج عمره بانک ملت

خریدار فیش حج، فروشنده فیش حج، معتبرترین دفتر خرید و فروش فیش حج

با سابقه ترین فروشنده و خریدا
دستفروشِ داخل مترو هم که باشی باید اصول حرفه ای گری را خوب بدانی!
نه مثل پیرمردی که با صدای ضعیفش از روی نا آشنایی با اصول حرفه ایِ فروشندگی، همه نوع وسیله ای با خود حمل میکرد، آنقدر تنوع جنس داشت که من حیرت کردم قیمتها چطور یادش مانده بود؟؟!!
ولی در سفرِ رفت با مترو، پسری فقط مسواکِ آنتی باکتریال می فروخت، آنقدر هنرمندانه و قرّا با دستمایه ی طنز جنسش رو تبلیغ کرد که چندین نفر از او خریدند!!، پسرک می گفت: پول نداری دستگاه پوز هست! کارت نداشتی چک
با برنامه ریزی فروش به جنگ رکود برویم
بهترین فروشنده ها زمانی مهارت فروششان بالا می رود که در دوره های رکود به سر برده باشند . درست در همین هنگام است که قدر تک تک مشتری ها را میدانند و همه تمرکز خود را روی ترفندهای فروش می‌گذارند. باید بدانید چه در دوران رکود چه در دوران اوج فروش همواره باید به زنجیره فروش خود از سایت و فروشگاه تا تیم تحویل و ارسال کالا یا خدمت توجه ویژه‌ای داشته باشید. در اینجا به ۷ مورد از این زنجیره اشاره میکنیم.
ادامه مطلب
بهترین فروشنده ها زمانی مهارت فروششان بالا می رود که در دوره های رکود به سر برده باشند . درست در همین هنگام است که قدر تک تک مشتری ها را میدانند و همه تمرکز خود را روی ترفندهای فروش می‌گذارند. باید بدانید چه در دوران رکود چه در دوران اوج فروش همواره باید به زنجیره فروش خود از سایت و فروشگاه تا تیم تحویل و ارسال کالا یا خدمت توجه ویژه‌ای داشته باشید. در اینجا به ۷ مورد از این زنجیره اشاره میکنیم.
ادامه مطلب
مهارت های لازم برای فروش حرفه ای

شغل فروشندگی به قدری اهمیت دارد که آن را به تمام کننده تیم (فوروارد) تشبیه کرده اند. در مقاله «یک روز فروشنده موفق» از لحظه ای که فروشنده چشم باز می کند تا پایان فعالیت روزانه و آخرین لحظات بیداری مورد بررسی قرار گرفته و سعـــی شده است تکنیک های فروشندگی حرفه ای و ویژگی های فروشندگان موفق در قالب اعمال و کردار روزانه او مورد توجه قرار گیرند.
ادامه مطلب
از پنجمین امام نور نقل شده است که در مورد شیوه ی پارسایانه و سیره ی امیر مومنان آورده اند که:
آن
حضرت روزی به بازار آمد و در حالی که خدمتگزارش به همراه او بود در برابر
مغازه ی یک پیراهن فروش ایستاد و فرمود:هان ای بنده ی خدا!دو عدد پیراهن
برای ما بیاور!فروشنده خوش آمد گفت و دو پیراهن آورد و گفت:بفرمایید ای
امیر مومنان!
هنگامی که برای امیر روشن شد که او را می شناسد
خداحافظی کرد و از مغازه بیرون رفت و در برابر فروشنده و مغازه ی دیگری
ایستاد و دو پ
در این مطلب به معرفی امکانات و ویژگی های افزونه WCFM Marketplace ULTIMATE می‌پردازیم، هر اطلاعاتی از این افزونه می‌خواهید به دست بیاورید تا پایان این مطلب در اختیار شما قرار می‌گیرد.
چرا نیاز به استفاده از افزونه WCFM Marketplace ULTIMATE دارم؟
 WCFM Marketplace از افزونه چندفروشندگی دکان پرو پشتیبانی می‌کند و به شما برای داشتن یک فروشگاه چندفروشنده حرفه‌ای و همه چیز تمام کمک می‌کند. پس از نصب افزونه دکان پرو استفاده از این افزونه هم برای شما امکان پذیر می‌شود.

با
فروش فیش حج عمره و تمتع با ارزانترین قیمت

فروش فیش حج عمره و تمتع ثبت نام سال ۸۵ و ۸۶ با قیمت ارزان در سراسر کشور
اگر بودجه ی کمی برای تهیه فیش حج دارید و به دنبال فیش حج عمرعه یا تمتع با قیمت ارزان هستید ما در خدمت شما هستیم
۰۹۱۹۳۸۰۰۰۴۷ – ۰۹۱۰۹۰۶۰۶۴۸ کارشناسان فروش فیش حج عمره و تمتع ارزان
دفتر ایران حج همواره کوشیده تا فیش حج را با مناسبترین قیمت بفروش برساند
ارزانترین فیش حج تمتع، فیش حج ارزان، فیش حج تمتع ارزان، خرید فیش حج ارزان
فروش فی
ادامه مطلب
یکی از قراردادهای مهم در جامعه که عموم افراد در طول عمر خود ممکن است
بارها با آن روبرو شوند، قراردادهای مربوط به خرید و فروش ملک اعم از
مسکونی(خانه، آپارتمان یا ویلا) یا تجاری (دفتر، مغازه یا کارگاه) یا
زمین(مسکونی، کشاورزی یا صنعتی) است. ملک به طور کلی در دسته اموال
غیرمنقول قرار می‌گیرد و از این حیث از قواعد حقوقی خاصی پیروی می‌کند. اما هرکسی که مبادرت به خرید و فروش ملکی
می‌کند باید با نکات مهم و اولیه‌ای در خصوص این نوع قراردادها آشنا
از آقای گوینده 50- 60 ساله تا جوان 20-30 ساله, هستن کسانی که میگن چین خوب نیس! ولی غرب چیزه!
بگو آخه کور شی, چشتو بگیره, غرب که ماسکاتو که پولشم داده بودی توی فرودگاه توقیف میکنه ولی چین 10 میلیون ماسک مفتی میده! غرب با فروشنده تجهیزات پزشکی به ایران مث فروشنده تجهیزات هسته ای برخورد میکنه ولی چین اینارو بخاطر کرونا مفتی میده. انگار چین مترصد فرصت بوده که به ایران کمک کنه که قویتر بشه. 
بله چین پول داره ولی همراه؟  توی این دنیای وانفسا دنبال همراهه ت
مشاور املاک در شیراز
وظایف مشاور املاک در شیراز
برنامه ریزی برای بازدید ملک توسط مشتریان.
تبلیغات اینترنتی به منظور بازاریابی برای املاک.
تهیه عکس های مناسب برای آگهی های یک ملک.
بازبینی قیمت های نهایی بر عهده مشاور املاک است.
ارزیابی قیمت هایی که فروشنده برای ملک خود در نظر میگیرد.
یک مشاور حرفه‌ای املاک باید فهرستی تنظیم کند و آن را به متقاضیان ارائه دهد.
جام مشاوره هایی به منظور رفع معایب خانه با صاحب ملک نیز بر عهده مشاور می باشد.
بازرسی
مکنده آب و خاک
دستگاه های نظافتی مانند مکنده آب و خاک در محیط های مختلف کاربرد دارند.
قیمت دستگاه های مکنده آب و خاک و جاروبرقی صنعتی را از شماره موبایل زیر بدست آورید.
۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸
مکنده آب و خاک به انگلیسی WET AND DRY VACUUM CLEANER می شود.
این دستگاه ها با مکش کار نظافت را انحام می دهند.
مکش با به جریان درآوردن هوا انجام می شود.
جربان هوا به وسیله موتور مکنده دستگاه ایجاد می شود.
به طوریکه هوای داخل مخزن دستگاه توسط موتور خارج می شود.
خارج شدن هوا از داخل
بسمه تعالی
سلام

سوال:
فروشندگان­ طلا هنگام­ فروش، قیمت آن را چگونه محاسبه می‌کنند؟ حتماً برای شما پیش آمده که برای خرید طلا به طلافروشی مراجعه کنید؛ و حتماً دیده‌اید که بعد از پسند قطعه‌ی طلا، هنگام چانه‌زنی بر سر قیمت، فروشنده مشغول محاسبه با ماشین‌حساب و ترازو می‌شود، و نهایتاً قیمتی به شما اعلام می‌کند. مسئله اینجاست که شما قیمت هر گرم طلا را می‌دانید اما این‌که قیمت نهایی چگونه محاسبه می‌شود را نیز می‌دانید؟
پاسخ: 
قضیه از این
بسمه تعالی
سلام

سوال :
فروشندگان­‌طلا، هنگام­ فروش قیمت آنرا چگونه محاسبه می‌کنند؟ حتماً برای شما پیش‌آمده که برای خریدطلا به طلافروشی مراجعه‌کنید؛ وحتماً دیده‌اید که بعداز پسند قطعه‌طلا هنگام چانه‌زنی بر سرقیمت، فروشنده مشغول محاسبه با ماشین‌حساب و ترازو می‌شود، و نهایتاً قیمتی به شما اعلام می‌کند . مسئله اینجاست که شما قیمت هرگرم طلا را می‌دانید اما اینکه قیمت‌نهایی چگونه محاسبه می‌شود را نیز می‌دانید؟
پاسخ : 
قضیه ازاین ق
کتاب: فروشنده و میلیونر
نویسنده: مارک فیشر
مترجم: شهرزاد همامی
نشر افکار
چاپ سوم- 1394
مارک فیشر کتابهای مهم و زیادی دارد که خوشبختانه بیشتر آنها در ایران
ترجمه شده اند. استقبال از این کتابها نشان می دهد که خوانندگان فهیم
ایرانی متن های خوب و کاربردی را می شناسند.شگرد فیشر در بیشتر
کتابهایش داستان گویی است و بوسیله قصه و داستان مطالب مهم و کلیدی در
زمینه موفقیت و پیشرفت و ثروت و فرزانگی را به مخاطب خود ارائه می نماید.داستانهای فیشر بسیار هم ج
بدیهی است در چنین مواردی تقصیری متوجه فروشگاه اینترنتی نیست. همان طور که
اگر شخصی با کارت دزدی از فروشگاه های معمولی خرید کند مسیولیتی متوجه
فروشنده نیست. در این مواقع اطلاعات تماس و آی پی و آدرس و مشخصات تحویل گیرنده از طریق
فروشگاه اینترنتی می تواند جهت انجام بهتر تحقیقات در اختیار پلیس فتا و
دادسرای جرایم رایانه ای قرار گیرد. در خصوص پول قاعدتا مسیولیت اصلی با سارق است؛ زیرا فروشنده اینترنتی در
قبال ارائه کالا وجهی را دریافت کرده است
اعتبار مالیاتی در ارزش افزوده ، مالیات و عوارض پرداختی توسط خریدار در زمان خرید کالا یا دریافت خدمات است که از مالیات ارزش افزوده فروش ( شخص خریدار ) قابل کسر می باشد . شروط پذیرش ارزش افزوده های پرداختی توسط سازمان امور مالیاتی به شرح زیر است:۱ . فروشنده در سامانه مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کرده باشد.۲ . صورتحساب خرید مطابق نمونه مورد تایید سازمان امور مالیاتی باشد.۳ . فاکتور خرید متعلق به مودی مالیاتی باشد.۴ . مشخصات خریدار و فروشنده و قیم
آگهی جدید
#197کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
برای خرید به پی وی واسطه های کانال مراجعه کنین✅
قیمت:توافقی

نام کلن:*مست عشق*
〽️  لول کلن:9
  تعداد برد:120
  تعداد مساوی:2
  تعداد باخت:148
⚔    وارلیگ:5

توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تایید شما،مسئولیت از ما سلب خوا
فاکتور رسمی چیست؟بیشتر فاکتورهایی که صادر می‌گردد به صورت فاکتورهای رسمی است. در اصطلاح از این فاکتورها تحت عنوان فاکتور مورد تایید اداره دارایی و مالیاتی یاد می‌کنند؛ زیرا تا زمانی که مورد تایید سازمان امور مالیاتی قرار نگیرد به عنوان فاکتور فروش رسمی سندیتی ندارد.به طور کلی می‌توان گفت فاکتور رسمی در قالب فاکتورهای مالیاتی، دارایی، صورتحساب فروش کالا و خدمات مورد استفاده جای می‌گیرند.
مطابق با قانون مالیات بر ارزش افزوده تمامی واح
راهنمای خرید جواهرات
اکثر مردم وقتی میخوان قیمت یک تکه طلا یا جواهر (مثل انگشتر ، گوشواره ، مدال یا ...) رو سوال کنند ، همونطوری این کار رو میکنن که قیمت یک لباس رو میپرسن! فروشنده هم یک سری اعداد و ارقام نامفهوم رو توی ماشین حسابش میزنه و دست آخر یه قیمتی رو میگه. صرف نظر از اینکه این قیمت به وضع بازار و ظاهر خریدار هم بستگی داره ، عوامل زیادی هست که میخوام اینجا در حد دانشم براتون بگم تا بهتر بتونید قیمت یک تکه طلا رو تخمین بزنید و بفهمید که فرو
راهنمای خرید جواهرات
اکثر مردم وقتی میخوان قیمت یک تکه طلا یا جواهر (مثل انگشتر ، گوشواره ، مدال یا ...) رو سوال کنند ، همونطوری این کار رو میکنن که قیمت یک لباس رو میپرسن! فروشنده هم یک سری اعداد و ارقام نامفهوم رو توی ماشین حسابش میزنه و دست آخر یه قیمتی رو میگه. صرف نظر از اینکه این قیمت به وضع بازار و ظاهر خریدار هم بستگی داره ، عوامل زیادی هست که میخوام اینجا در حد دانشم براتون بگم تا بهتر بتونید قیمت یک تکه طلا رو تخمین بزنید و بفهمید که فرو
تعدادی فیش حج تمتع ثبت نام سال ۸۵ نیازمندیم
چند عدد فیش حج تمتع با تاریخ ثبت نام سال ۸۵ از تمام نقاط کشور با بالاترین قیمت در سریعترین زمان ممکن با تسویه قبل از امضای سند نیازمندیم.
اگر قصد واگذاری فیش حج تمتع ثبت نام سال ۱۳۸۵ را دارید با شماره ۰۹۱۰۹۰۶۰۶۴۸ تماس بگیرید. هر جای ایران که باشید در محل شما آماده ی خریداری می باشیم.
جهت اطلاع از قیمت فیش حج تمتع ثبت نام ۸۵ همین حالا می توانید با کارشناس ما تماس بگیرید: ۰۹۱۹۳۸۰۰۰۴۷
ما تضمین می کنیم که
تعیین بو
بهترین عطر زنانه
5. از فروشنده یاری بخواهید:زمانی شما تا حدی بدانید که چه می‌خواهید، بعداز آن میتوانید از فروشنده بخواهید تا در گزینش بو مطلوب کمکتان نماید. اینکار از کاوش کردن بسیار بی آلایش خیس میباشد چون علم فروشنده نسبت به محصولی که می‌فروشد طولانی تر از شماست. شما غلظت و عطر آیتم نظرتان را بگویید و از فروشنده بخواهید با مقدار مبلغی که دارید به شما رایحه معرفی نماید. در‌حالتی که نمی دانید که چه عطری می‌خواهید به فروشنده بگویی
آگهی جدید
#187کد
⚜️ #کلش_رویال
  قیمت: ۳۵
  نام اکانت : mr.wolf
〽️    لول اکانت: 8 داره سری میره ۹
    تعداد جم: ۲۰۰
    بالاترین کاپ: ۳۵۴۳ درحال حاضر
    سوپر سل ایدی : شده

توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  / ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تایید شما،مسئ
آگهی جدید
#195کد
⚜️ #کلش_رویال
  قیمت: 60هزار تومن
  نام اکانت : king rangar
〽️    لول اکانت: 11.75
    تعداد جم: 312
    بالاترین کاپ: 5142
    سوپر سل ایدی : دارد

توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  / ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تایید شما،مسئولیت از ما سلب خو
آگهی جدید
#199کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
قیمت:90هزار تومن
  نام کلن:iran,tigers
〽️  لول کلن:10
  تعداد برد:177
  تعداد مساوی:۴
  تعداد باخت:156
⚔    وارلیگ:طلایی۲

توضیحات : ۶/۷ وار دیه میره 11
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تایید ش
آگهی جدید
#202کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
قیمت:1200

نام کلن:iran king
〽️  لول کلن:20
  تعداد برد:413
  تعداد مساوی:14
  تعداد باخت:367
⚔    وارلیگ:مستر۲

توضیحات : کلن عالی با ۴۰ عضو فعال
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تایید شما،
آگهی جدید
#163کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
قیمت:90t

نام کلن:کلش
〽️  لول کلن:اخرهای12
  تعداد برد:198
  تعداد مساوی:3
  تعداد باخت:233
⚔    وارلیگ:طلایی2

توضیحات : دو وار دیگه میشه 13
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تایید شما،م
آگهی جدید
#160کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
قیمت:700هزار تومن

نام کلن:iran.kerman 
〽️  لول کلن:19
  تعداد برد:374
  تعداد مساوی:5
  تعداد باخت:307
⚔    وارلیگ:چمپ 3

توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تایید شما،مسئولیت از ما
ترولی نظافت
ترولی نظافت یکی از ابزار های بسیار مهم در امر نظافت است.
قیمت انواع نرولی نظافت را می توانید از شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ دریافت کنید.
در روش مکانیزه نظافت علاوه بر ماشین آلات نظافت صنعتی برای کار نظافت باید از ابزارهایی مانند ترولی استفاده کرد.
این ابزار برای تمیز نگهداشتن محیط بسیار کاربردی است.
این وسیله نظافتی سبب در دسترس بودن تجهیزات و ابزار های نظافتی می شود.
در دسترس بودن ابزار نظافتی سبب افزایش سرعت کار کارگران نظافت می شود.
تم
  آگهی جدید
#200کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
قیمت:50هزارتومان

نام کلن:کلبه دوستی 
〽️  لول کلن:5
  تعداد برد:61
  تعداد مساوی:2
  تعداد باخت:61
⚔    وارلیگ:برنز

توضیحات : یا اینکه 3تا کلن میدمتون لول 5و7و9کلن بالا12میخام
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حو
آگهی جدید
#180کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
قیمت:40هزاتومن

نام کلن:prances war
〽️  لول کلن:5
  تعداد برد:50
  تعداد مساوی:1
  تعداد باخت:35
⚔    وارلیگ: نقره دو (سیلور دو)

توضیحات : پنج تا وار دیگه میره شیش
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قط
عقد بیع به قراردادی گفته می شود که مایه انتقال ازآنش مبیع از فروشنده به شخص و خریدار و انتقال ثمن از خریدار به فروشنده میشود. وانگهی عقد بیع طوری است که معوض یعنی باره معامله مجانی به طرف مقابل داده نخواهد شد چنانچه مجانی باشد. ، عمل حقوقی باره نظر عقد بیع نیست.
مورد معامله را در اصطلاح حقوقی مبیع گفته میشود به عنوان مثال میتوان به  آپارتمان و باغ. ارزش پولی که بابت آن پرداخت می شود اشاره کرد که آنها را اصلاحا ثمن معامله میگویند. همچنین در معا
پیش فاکتور چه تفاوتی با فاکتور دارد؟پیش فاکتور به منظور آگاهی خریدار از کالا و خدماتی که قصد پدراخت هزینه آن را دارد از طرف فروشنده صادر میشود.به عبارتی دیگر زمانی که شما اقدام به خرید یک کالا و خدماتی را دارید میبایست قبل از هر چیزی از قیمت کالا یا خدمات، تعداد و نام محصول،شرایط فروش ومدت اعتبار اطلاعات کامل داشته باشید، لازم به ذکر است تاریخ در پیش فاکتور باید درج شود و پس از گذشت زمان معین شده پیش فاکتور فاقد اعتبار است.این را هم اضافه کن
پیش فاکتور چه تفاوتی با فاکتور دارد؟پیش فاکتور به منظور آگاهی خریدار از کالا و خدماتی که قصد پدراخت هزینه آن را دارد از طرف فروشنده صادر میشود.به عبارتی دیگر زمانی که شما اقدام به خرید یک کالا و خدماتی را دارید میبایست قبل از هر چیزی از قیمت کالا یا خدمات، تعداد و نام محصول،شرایط فروش ومدت اعتبار اطلاعات کامل داشته باشید، لازم به ذکر است تاریخ در پیش فاکتور باید درج شود و پس از گذشت زمان معین شده پیش فاکتور فاقد اعتبار است.این را هم اضافه کن
آگهی جدید
#171کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:250
    نام اکانت : QuEEn sahar
      تان هال :12
⛏      کارگر :4
      جم :160
    تغییر نام:
〽️    لول اکانت:باجم
    کینگ بربر:33
    آرچر کویین:38
    گرند واردن:15

توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا
آگهی جدید
#186کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:200
    نام اکانت : رگنار لاسبروگ
      تان هال :13
⛏      کارگر :6
      جم :50
    تغییر نام:500جم
〽️    لول اکانت:187
    کینگ بربر:25
    آرچر کویین:57
    گرند واردن:18
 رویال چمپیون:7
توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده
آگهی جدید
#197کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:800تومن
  نام اکانت : ((GOD OF WAR))
      تان هال : 13
      جم :زیرصد تا
    تغییر نام: با500جم
〽️    لول اکانت:208
    کینگ بربر:56
    آرچر کویین:70
    گرند واردن:43
 رویال چمپیون:13
توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای
آگهی جدید
#157کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:150
    نام اکانت : silent king
      تان هال :11
⛏      کارگر :5
      جم :
    تغییر نام:ندارد
〽️    لول اکانت:168
    کینگ بربر:22
    آرچر کویین:49
    گرند واردن:13

توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطع
آگهی جدید
#173ڪد
⚜️ #ڪلش_اف_ڪلنز
برای خرید به پی وی واسطه های ڪانال مراجعه ڪنین✅
قیمت:۴۰۰
    نام اڪانت : مروارید سیاه
      تان هال :۱۱مڪس
⛏      ڪارگر :۵
      جم :
    تغییر نام:داره
〽️    لول اڪانت:۱۶۱
    ڪینگ بربر:۳۵
    آرچر ڪویین:۵۰
    گرند واردن:۱۷

توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اڪانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حوا
آگهی جدید
#159کد
⚜️ #کلش_رویال
  قیمت: 200
  نام اکانت : king m
〽️    لول اکانت: 13
    تعداد جم: 750
    بالاترین کاپ: 5600
    سوپر سل ایدی : شده

توضیحات : اکانت فول لجند
رویال پس یک فصل خریداری شده
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  / ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تای
چرا در مورد دیگران بی‌رحمانه قضاوت می‌کنیم مخصوصا زمانی که نادیده‌گرفته‌می‌شویم؟
تصور کنید برای خرید لباس به مغازه‌ای رفته‌اید، فروشنده با بی‌میلی جواب سوالات شما را می‌دهد، در مورد این فروشنده چه فکری می‌کنید؟ مطمئناً آماده‌اید صدها برچسب منفی بهش بزنید....
ادامه مطلب
آگهی جدید
#201کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
قیمت:۵۵هزار تومن

نام کلن:شاهزاده ایرانی
〽️  لول کلن:۱۱.۷۵
  تعداد برد:۱۴۳
  تعداد مساوی:۰
  تعداد باخت:۱۵۹
⚔    وارلیگ:طلایی۱

توضیحات : فروش فوری
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس
آگهی جدید
#185کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:یک میلیون ،پانصد
    نام اکانت : Rashid afg
      جم :300
〽️    لول اکانت:213
    کینگ بربر:70
    آرچر کویین:70
    گرند واردن:46
 رویال چمپیون:20
توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برا
آگهی جدید
#204کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت: 1600000
    نام اکانت : ghasem rajabi
      جم :250
    تغییر نام:500 جم
〽️    لول اکانت:۲۳۳
    کینگ بربر:۷۰
    آرچر کویین:۷۰
    گرند واردن:۵۰
 رویال چمپیون:لجند
توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فر
آگهی جدید
#182کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:130
    نام اکانت : SAED
      جم :200
    تغییر نام.ندارد
〽️    لول اکانت:127
    کینگ بربر:19
    آرچر کویین:17
    گرند واردن:5
 رویال چمپیون:
توضیحات : تخفیف هم داره
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشن
آگهی جدید
#162کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
قیمت:70هزارتومن

نام کلن:Persian gulf
〽️  لول کلن:10
  تعداد برد:۱۳۷
  تعداد مساوی:۱
  تعداد باخت:۹۰
⚔    وارلیگ:کریستال۳

توضیحات : ۳۰۰۰ ازش رفته 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تایی
امکان پیگیری حقوقیفاکتور در صورت رسمی بودن، یک سند حقوقی معتبر است. سندی که می‌توان با اتکا به آن علیه صادرکننده فاکتور اقامه دعوی کرد. این ویژگی به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که در صورت عدم انطباق محصول خریداری شده با آنچه در فاکتور ثبت شده است؛ می‌تواند با پیگیری حقوقی موضوع، به احقاق حقوق از دست رفته خود بپردازند. این ویژگی فاکتور در معاملاتی با مبالغ بالا و یا پرداخت‌های اقساطی، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

احساس اعتمادخریدارا
الگوهای قیمتی یا پترن ها (Patterns) فرمی از رفتار قیمت هستند که به دلیل تکرار در گذشته برای ما امکان پیش بینی قیمت را فراهم کرده اند. این الگوها در گذشته آنقدر ایجاد شده اند که از لحاظ آماری برای ما با ارزش هستند و می توانیم برای آینده نیز آنها را تعمیم دهیم. اساسا الگوهای قیمتی زمانی ایجاد می شوند که بازار دچار بلاتکلیفی می شود و تقابل خریدار و فروشنده داخل فرم خاصی از تراکم که می تواند مستطیل یا مثلت یا …. باشد حبس می شود. حال اینکه خریدار بتواند
آگهی جدید
#174کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:300هزار تومن
    نام اکانت : #elena#
      جم :550
    تغییر نام:500
〽️    لول اکانت:160
    کینگ بربر:47
    آرچر کویین:50
    گرند واردن:20
 رویال چمپیون:_
توضیحات : 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حو
آگهی جدید
#196کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:500,000تومان
    نام اکانت : (BKACK.WOLF)
      جم :20
〽️    لول اکانت:155
    کینگ بربر:21
    آرچر کویین:34
    گرند واردن:15
 رویال چمپیون:11
توضیحات : هفت عدد جلد(لباس)
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پ
آگهی جدید
#164کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت: توافقی
    نام اکانت : آرمــbibakـــین
      تان هال : 10
⛏      کارگر : 5
      جم :1900
    تغییر نام: دارد
〽️    لول اکانت: 125
    کینگ بربر: 11
    آرچر کویین: 15
    گرند واردن:

توضیحات : با کلن هم طاق زده میشه
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پو
آگهی جدید
#194کد
⚜️ #کلش_اف کلنز
  قیمت:430000 
  نام اکانت : abolfazljooon
〽️    لول اکانت: 204
    تعداد جم: -
    بالاترین کاپ: 5607
    سوپر سل ایدی : هست

توضیحات : 
✥قیمت اکانت 430خریدار واقعی 400میدم پول واسط با خریدار ✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  / ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم ک
آگهی جدید
#193کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:۱۵۰
    نام اکانت : Armin
      جم :20
    تغییر نام:با جم
〽️    لول اکانت:۱۵۸
    کینگ بربر:۳۸
    آرچر کویین:۴۳
    گرند واردن:۱۴
توضیحات : خریدار ب ایدی زیر مراجعه کنهaloon2137@
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از
آگهی جدید
#184کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:۱۱۰
    نام اکانت : سناتور
      تان هال :۱۳
⛏      کارگر :۵
      جم :۳۷۰۰
    تغییر نام:۱۰۰۰
〽️    لول اکانت:۱۴۱
    کینگ بربر:۲۰
    آرچر کویین:۳۰
    گرند واردن:۱۴
 رویال چمپیون:۳
توضیحات : فوووری تخفیف کوچیکم میدم
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از
آگهی جدید
#175کد
⚜️ #کلن_کلش_اف_کلنز
قیمت:30هزار تومان

نام کلن:Black Night
〽️  لول کلن:5نزدیک به شش
  تعداد برد:27
  تعداد مساوی:0
  تعداد باخت:20
⚔    وارلیگ:طلایی1

توضیحات : تخفیف عالی به مشتری اصلی داده می شود
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  امریس ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله
آگهی جدید
#161کد
⚜️ #کلش_رویال
  قیمت: 65000
  نام اکانت : sawied#
〽️    لول اکانت: 11
    تعداد جم: 52
    بالاترین کاپ: 4375
    سوپر سل ایدی : دارد

توضیحات : فروش فوری
قیمت ارزان و مناسب

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  / ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد،قطعا پس از تایید شما،مسئ
آگهی جدید
#156کد
⚜️ #کلش_رویال
  قیمت: 100
  نام اکانت : the black pearl
〽️    لول اکانت: 10
    تعداد جم: 142
    بالاترین کاپ: 4600
    سوپر سل ایدی : هست

توضیحات : همراه با اف کلنز کد 0131 معاوظه با اف کلنز قوی هم میشود
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه  / ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را برای فروشنده حواله خواهیم کرد

دست به یکی کردند و یه جشن تولد کوچولو تو هتل برام گرفتند. کادوشونم انگشتر نقره ای بود که از لابی هتل خریده بودند. انگشترش البته اینی نیست که تو عکسه. انگشتر تک نگین زیبایی هم بود ولی برای انگشتم تنگ بود و مجبور شدیم بریم عوضش کنیم. طبقه ی همکف هتل کنار میز اطلاعات و رو به رو به آسانسور یه میز شیشه ای و دکور شیشه ای گذاشته بودند که زعفران و نخود و کشمش و عطر و انگشتر میفروختند و جالبه که فروشنده اش هم یه روحانی بسیار جوانی بود. تمام انگشترهای
آگهی جدید
#191کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:۱۰۰ت
    نام اکانت : LEADER
      جم :900
    تغییر نام:رایگان
〽️    لول اکانت:101
    کینگ بربر:10
    آرچر کویین:10
    گرند واردن:10
 رویال چمپیون:12
توضیحات :همراه با اطلاعات بک ،سه تا جلد داره  
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس ا
آگهی جدید
#188کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:۴۰ مقطوع
    نام اکانت : troy
      تان هال :10
      جم :4399
    تغییر نام:رایگان
〽️    لول اکانت:۱۳۴
    کینگ بربر:۲۵
    آرچر کویین:۲۷
    گرند واردن:_
توضیحات :واسه تخفیفی نیا پیوی 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید ش
آگهی جدید
#198کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:۵۰
    نام اکانت : محمد
      تان هال :۱۰
⛏      کارگر :۵
      جم :۲۰۰۰
    تغییر نام:با ۵۰۰تا جم
〽️    لول اکانت:۱۲۰
    کینگ بربر:۲۶
    آرچر کویین:۳۰
    گرند واردن:ندارد

توضیحات :  فقط دیواراش مونده و کلی هم جایزه داره اکانت خیلی خوبیه 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت م
سعی کنید به آسانی ناراحت نشوید.اگر به چیزهای کوچکی از قبیل صف های طولانی، وضع آب و هوا فروشنده بد اخلاق و یا یک متصدی بی توجه اجازه می دهید شادیتان را بدزدند.روی این تفکر خطی بکشید و بگویید:میدانی موضوع چیست؟موضوع این است که من به هیچ وجه قدرتم را از دست نمی دهممن آرام، خونسرد و آسوده خاطرم
آگهی جدید
#172کد
⚜️ #کلش_اف_کلنز
قیمت:50000
    نام اکانت : mohamad
      تان هال :10
      جم :3350
    تغییر نام:1000
〽️    لول اکانت:124
    کینگ بربر:16
    آرچر کویین:18
    گرند واردن:ندارد

توضیحات :اشانتیون دار (رویال لول ۸کاپ 3000( 
✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥
‼️ توجه ‼️ 
فروشگاه   ایلو ایلو تنها واسط این معامله میباشد برای انتقال وجه و اکانت به صورت مطمئن،به همین خاطر پس از تایید شما،پول را
سوالات حقوقی : فروش مال غیر
چگونه از کسی که ملک مرا بدون اطلاع من فروخته است شکایت کنم؟
کاربر: یه خونه چند سال پیش خریدم 70درصد پول را دادم و خونه در اختیار دوستم بود
چون من بچه اون شهر نبودم دوستم که فروشنده هم بود
ملک را بدون اجازه بابت بدهی باقیمانده از ملک فروخته شرایط داخل قولنامه این بوده
که من همه پول ملک را بدهم و فروشنده ملک را تحویل دهد
که نه من پولی دادم ونه فروشنده ملک را تحویل داده حالا من بعد 6 ماه خبر شدم
که ملک را فروخته آیا ملک
 استخدام شرکت آرمان صنعت جهان

شرکت آرمان صنعت جهان واقع در #تهران جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است:

فروشنده پمپ آب
ترجیحا متاهل
دارای تجربه کافی در زمینه مشاوره خرید و فروش انواع پمپ، بوسترپمپ، تجهیزات استخر، سونا و جکوزی

حقوق: پایه (بسته به توانایی‌های فرد) + پورسانت فروش و اضافه کاری

متقاضیان واجد شرایط می توانند با اطلاعات درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایند.

info@calmoco.com
 09121492201

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عرو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها